İSTANBUL KÜLTÜR – ADALAR ŞİLE – AĞVA - POLONEZKÖY

625 TL (5 TAKSİT)

29 AĞUSTOS 2019 :

Saat 23.59’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN (30 AĞUSTOS -) :

İstanbul’a varışın ardından iki köprünün ortasında müthiş boğaz manzarası eşliğinde serpme kahvaltımızı alıyor ve Bostancı’dan vapura binip Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeğimizi alıp fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar feribota binip Heybeli Ada’ya geçiyoruz. Burada dışarıdan Eski Deniz Harp Okulu, Ruhban Okulu (dışardan görülmesi) ve İsmet İnönü Evi’nin gezilmesinin ardından vapura binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama 4* otelimizde.

2.GÜN (31 AĞUSTOS –) :

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra ilk ziyaret edeceğimiz alan Sultanahmet Meydanındaki Dikili Taş (Tutmosis Sütunu), Yılanlı Sütun ve Örme Sütun’u gördükten sonra Sultanahmet Camii geziyor, Ayasofya Camii’ni de gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Yerebatan Sarnıcı’nı ve Topkapı Sarayı’nı geziyor ve Boğaz’da Tekne Turumuzu almak için Eminönü İskelesi’ne geçiyoruz. Buradan teknemize biniyor ve yaklaşık 1.5 saat süren tekne turumuzu tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemek ve geceleme 4* otelimizde…

4.GÜN (01 EYLÜL 2019 –) :

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Polenezköy’e hareket kısa bir gezi sonrası Şileye hareket Şile feneri, Kavala parkı, Şile kalesi sonrası öğle yemeği molası veriyor ve Ağva’ya hareket ediyoruz. Göksu ve Yeşilsu arasındaki Ağva’da gezinti alış veriş sonrası Göksu nehrinde tekne turu (extra) yapıyor kısa bir alış veriş molası sonrasında Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 625-TL

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 200.-TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ : 00-06 YAŞ ÜCRETSİZ (KOLTUK VERİLMEZ) / 07-12 YAŞ 500-TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, 2 gece 4* Otel’de konaklama, Otel’de Açık Büfe Sabah Kahvaltıları (2 adet) ve akşam yemekleri ( 2 adet) , İlk Gün Serpme Köy Kahvaltısı, Boğazda Tekne Turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Ağva’da Tekne Turu, Adalar Vapur Ücretleri,Kişisel harcamalar.