SALDA GÖLÜ - KOVADA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - LAVANTA FESTİVALİ

350 TL (3 TAKSİT)

06/07/2018 - 08/07/2018

SALDA GÖLÜ – LAVANTA BAHÇELERİ

EĞİRDİR GÖLÜ – KOVADA GÖLÜ

06 – 08 TEMMUZ 2018 - 1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

06 TEMMUZ 2018 Cuma: gece saat 24:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Salda Gölü’ne varıyoruz.

07 TEMMUZ 2018 Cumartesi: Maldivlere benzetilen Türkiye’nin en derin, en serin ve en parlak gölü olan Salda Gölüne vardıktan sonra Anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı alıp Salda Gölü çevresinde yürüyüş yapıp, serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Lavanta bahçelerini görmek için Kuyucak Köyüne hareket ediyoruz. Lavanta bahçelerinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için serbest zaman verip Ardından Eğirdir Gölü’ne hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi alıp Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüş yapıp Yeşil Ada’yı gezdikten sonra yöresel gül ürünleri alış-verişi için kısa bir serbest zaman verip konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

08 TEMMUZ 2018 Pazar: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkış alıp; Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan Kovada Gölü Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. Göl Çevresinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için kısa bir mola verip Sagalassos’a hareket edip, antik kenti gezip ardından Yazılı Kanyona hareket ediyoruz. Ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide b uluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 350,00 TL ( NAKİT-TEK ÇEKİM-3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Son Model aracımız ile Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) gece konaklama, (2) Kahvaltı , (1) Akşam yemeği, Profesyonel rehberlik hizmetleri, Tüm çevre gezileri gezi ücretine dahildir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Milli Park, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Dönüşteki akşam yemeği, Tüm Öğle yemekleri, yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Kişisel harcamalar.

NOT1: ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.