ABANT GEZİSİ

125 TL

GÜNÜBİRLİK ABANT GEZİSİ

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat: 07.30'da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Araç içinde kahvaltılık poğaça, sıcak-soğuk içecek ikramıyla Bolu üzerinden yolumuza devam edip vereceğimiz mola sonrası Abant'a gidiyoruz. Öğle yemeğine kadar; fayton, at binme ve kısa yürüyüş etkinlikleri sonrası mangal menüsü ile öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Göl Çevresinde serbest zaman verdikten sonrası saat: 17.00'da yola çıkıp Ankara'ya hareket ediyoruz. Abant kavşağında vereceğimiz kısa süreli mola sonrası Bolu üzerinden araç içi ikramlarla yolumuza devam edip Ankara'ya geliyoruz. Bir başka turda buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Bu ücrete, Full donanımlı araçlar ile Gidiş-Dönüş Özel Ulaşım, Kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramı, Araç İçi İkramları mangal menüsü ile öğle yemeği, rehberlik hizmetleri ve tüm çevre gezileri dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir. Milli Park giriş ücretleri, Fayton, Ata biniş ücretleri extradır.

Öğle Yemeği Menüsü - Mangal (Tavuk, sucuk, Köfte, Garnitür, Ayran, Kola, Fanta, çay ikramı)