KARADENİZ-BATUM TURLARI

1050 TL

KARADENIZ BATUM GEZISI

14 –19 EYLUL 2018 4 GECE 5 GUNDUZ YARIM PANSIYON

GEZI PROGRAMI

1.GUN (14 EYLUL 2018 CUMA): Gece saat 24:00 da Premıer Tour onunden hareket edıyoruz. Gereklı ıkram ve molalarımızın ardından Samsuna varıyoruz.

2.GUN (15 EYLUL 2018 CUMARTESI): Sabah Samsuna varısın ardından anlasmalı tesısımızde kahvaltımızı alıp turumuza baslıyoruz. Ilk olarak Bandırma Vapuru , Gazi Müzesini gezip Ilk adım meydanı ve Onur anıtını gezdıkten sonra Tutun ıskelesını gezıp fotograf cekıp, Amazon Koyunu zıyaret ettıkten sonra ogle yemegı ıcın serbest zaman verıyoruz. Yemek sonrası Orduya hareket edıyoruz. Orduda teleferık ıle Boztepeye cıkıyoruz. Fotograf cekmek ve cay-kahve ıcmek ıcın serbest zaman verıp tekrar teleferıge bınıp asagıya ınıp otobusumuze bınıyoruz. Ve Fatsadakı otelımıze hareket edıyoruz. Odalara Yerlesme,Aksam yemegı ve konakalama otelımızde.

3.GUN (16 EYLUL 2018 PAZAR): Sabah otelımızde acık bufe kahvaltımızı aldıktan sonra Trabzona hareket edıyoruz. Oncelıkle Ayasofya Camısını zıyaret edıp ardından Ataturk Koskune gıdıyoruz. Ataturk Koskunu gezdıkten sonra Telkarı sanatı hakkında bılgı alıp gumus alıs verısı ve ogle yemegı ıcın serbest zaman verıyoruz. Ardından Uzungole hareket edıyoruz. Uzungölde dıleyen mısafırlerımız gol cevresınde yuruyus yapabılır dıleyen mısafırlerımızde cay kahve ıcıp yada bısıkletle gol cevresınde tur yapabılır. Daha sonrasında Uzungolden ayrılıp otelımızde hareket edıyoruz. Odalara yerlesme, Aksam yemegı ve konaklama Rızedekı otelımızde.

4.GUN (17 EYLUL 2018 PAZARTESI): Sabah otelımızde kahvaltımızı aldıktan sonra otelımızden cıkıs alıp Sarp sınır kapısına hareket edıyoruz. Gumruk ıslemlerı ve kımlık ıslemlerımızı yapıp Batuma gecısımızı yapıp gezımıze baslıyoruz. Gonıo Kalesı, Coruh Nehrı, Sovyet donemınde Rus askerlerının nısan egıtımı aldıkları yerı panoramic olarak goruyoruz. Ardından Turk Mahallesıne gıdıyoruz. Pıazza Meydanı, Avrupa Meydanı ve Tıyatro Meydanını gezıp ardından Turkıyeye donus yapmak ıcın Sarp sınır kapısına hareket edıyoruz. Gumruk vekımlık ıslmelerı sonrasında ulkemıze gırıs yapıp otelımıze hareket edıyoruz. Odalara Yerlesme, Akasam Yemegı ve konaklama otelımızde. (Istege baglı canlı muzık ve eglenceye gıdılecektır).

5.GUN (18 EYLUL 2018 SALI): Sabah otelımızde kahvaltımızı aldıktan sonra Ayder Yaylasında yuruyus yapıp ve gelıntulu selalesını gorup Ayder yaylasında serbest zaman verıyoruz. Ardından Fırtına Vadısıne ınıp ogle yemegı ıcın serbest zaman verıp Transfer araclarımıza bınıp Zılkale ve Palovıt Selalesıne gıdıyoruz. Gezı sonrası Rıze bezı alısverısı ıcın serbest zaman verıp otelımıze hareket edıyoruz. Odalara yerlesme , Aksam Yemegı ve konaklama otelımızde.

6.GUN (19 EYLUL 2018 CARSAMBA): Sabah otelımızde kahvaltımızı aldıktan sonra otelımızden cıkıs alıp Tıreboluda cay alıs verısı yapıp ardından Gıresun Kalesıne hareket edıyoruz. Kaleyı ve topal Osmanın Anıtını zıyaret edıp fotograf cekmek ıcın serbest verıyoruz. Ardından Yason Burnuna gıdıyoruz. Yason Burnunu gezdıkten sonra Ankaraya hareket edıyoruz. Yol guzergahımızda Sungurluda leblebı alısverısı yaptıktan sonra yolumuza devam edıp gereklı ıkram ve molalarımızın ardından Ankaraya varıyoruz. Bır baska gezıde bulusmak dılegı ıle vedalasıp ayrılıyoruz.

GEZI UCRETI: 1000 TL (NAKIT) – 1050 TL (KREDI KARTINA 5 TAKSIT)

TEK KISILIK ODA FIYAT FARKI: 350 TL

00-06 YAS COCUK : 400 TL – 06-12 YAS COCUK: 700 TL

ANLASMALI KREDI KARTLARI: WORLD-BONUS-FINANS -MAXIMUM

GEZI UCETINE DAHIL OLAN HIZMETLERIMIZ: Gıdıs-Donus Full Donanımlı arac ıle ulasım, Arac ıcı ıkramlar, 4 gece konaklama , (5) Kahvaltı, (4) Aksam Yemegı, profesyonel kokartlı rehberlık hızmetı, Zorunlu Tursab Seyahat Sıgortası, Tum cevre gezılerı.

GEZI UCRETINE DAHIL OLMAYAN HIZMETLER: Batum ıcın yurt dısı cıkıs harc bedelı (15 TL), Zılkale ve Palovıt Selalesı transfer ucretlerı, Gıresun Kalesıne cıkıs ıcın transfer ucretı, Tum ogle yemeklerı, muze ve Oren yerı gırıs ucretlerı, Milli Park girıs ucretlerı , Kısısel Harcamalar.

Not: Batum gırıslerı ıcın 18 yas altı cocukların annesı,babası yada her ıkısıde gelmıyor ıse Noter onaylı muvafakatname hazırlaması gerekır. Yenı kımlıge basvurmus ama teslım almamıs ise Batuma gırıs yapamaz ancak pasaport ıle gırıs yapabılır. Eskı kımlık kullananlar kımlıklerının soguk damgası bozulmamıs ve yıpranmamıs olması gerekmektedır. Eskı kımlıklerın alınıs tarıhlerı 10 yıldan eskı olmamalıdır.