AMASYA - TOKAT (Ballıca Mağarası)

350 TL (3 TAKSİT)

TOKAT – AMASYA GEZİSİ

1 Gece-2 Gündüz YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

GECE SAAT 24:00’DA PREMIER TOUR OFİS ÖNÜNDEN HAREKET EDİYORUZ. GEREKLİ İKRAM VE MOLALARIMIZIN TOKAT’A VARIYORUZ

1.GÜN :Tokat’a varışın ardından anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Tokat’ın Pazar ilçesi sınırlarında olan Ballıca Mağarasına gidiyoruz. Mağara gezisi sonrası Mahperi Hatun Kervansaray’ını gezip ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ulu Camii, Saat Kulesi, Mevlevihane(dışarıdan görülebilir) ve Latifoğlu Konağını geziyoruz. Gezilerimizin ardından Kısa bir alış-veriş molası verip Amasya’da konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2. GÜN:Sabah otelimizde erken açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Amasya Mumya Müzesi, Bedesten, Şehzadeler Konağı, Gök Medrese, Kaya Mezarlarını gezip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Burmalı Minare, II. Beyazid Külliyesi ve Torumtay Minareyi görüp Çorum’a gidiyoruz. Çorumda Hattuşaş’ı gezip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 350 TL (3TAKSİT)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Amasya’da 1 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı (1) Otelde Kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

Öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Otelde Akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri.