Orta Avrupa

1. GÜN : ANKARA – İSTANBUL - BUDAPEŞTE

Sabah saat 04.00 Kızılay avm, saat 04.30 Şeker Fabrikasından konuklarımızın alınmaları ve alan transferi saat 05.00’de esenboğa havalimanına varış. İç hatlar terminaline geçiş. Bagaj ve bilet işlemleri sonrasında Thy tarifeli seferi ile saat 06.25’de Ankara – İstanbul uçuşu saat 07.30 İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış. Dış hatlara geçiş gümrük ve pasaport işlemleri sonrasında saat 11.55’de THY tarifeli seferi ile İstanbul – Budapeşte uçuşu. saat 12.55’de Budapeşte’ye varış. Gümrük pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında şehir merkezine geçiş ve panoramik şehir turu akşam yemek ve geceleme budapeşte’de… Yemek sonrasında isteğe bağlı tuna nehri tekne turu (35 €) (budapeşte’de görülecek olan yerler ; Erszebet Köprüsü, Gellert tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı )

2. GÜN : BUDAPEŞTE

Estergon Kalesi Visegrad Szentendre gezisi (bu turun ücreti 65 € olup, ücretsizdir) Akşam yemek ve geceleme Budapeşte’de.. isteğe bağlı çigan gecesi eğlencesi (50 €)

3. GÜN : BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA

Sabah hareket panoramik bratislava gezisi (bu turun ücreti 30 € olup, ücretsizdir) Viyana’ya hareket panoramik viyana gezisi (Viyana gezisi’nde görülecek olan yerler ; Sanat ve Doğa Tarihi müzeleri, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi ve Maria Teresa Meydanı) akşam yemek Türk lokantasında geceleme Viyana’da isteğe bağlı Grizing meyhaneleri gecesi (55 €)

4. GÜN : VİYANA – PRAG

LıechtensteınŞatosu & Seegrotte Yeraltı Gölü & Mayerlıng Av Köşkü & Heılıngenkreuz Manastırı & Baden Termal Şehri & Shönbrunn Sarayı Bahçeleri Gezisi (bu turun normalde fiyatı 55 € olup, ücretsidir) öğleden sonra Çek Cumhuriyetine varış. Akşam üzeri Prag’a varış. Akşam yemek ve geceleme Prag’da…

5. GÜN : PRAG – KARLOVY VARY

Sabah kahvaltı sonrasında panoramik Prag gezisi. (Prag gezisi’nde görülecek olan yerler ; Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik rönesans ve barok özellikleri bünyesinde barınan St.Vitüs Katedrali, Simyacılar Sokağı, Franz Kafka’nın Evi, 13. Yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, 15. Yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi) Öğle saatinde Karlovy Vary gezisi. (bu turun normal ücreti 45 € olup, ücretsizdir) akşam üzeri Prag’a dönüş. Akşam yemek ve geceleme otelimizde… isteğe bağlı orta çağ gecesi eğlencesi (65 €)

6. GÜN : PRAG – DRESTEN (ALMANYA) – TEREZIN KAMPI

Sabah kahvaltı sonrasında tüm gün Dresten (Almanya) ve Terezın Kampı gezisi. (bu turun ücreti normalde 95 € olup, ücretsizdir) geceleme Prag’da isteğe bağlı folklor gecesi (45 €)

7. GÜN : PRAG – İSTANBUL – ANKARA

Sabah kahvaltı sonrası alış veriş molası saat 12.00 alan transferi. Alana varışımızın ardından gümrük pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında THY tarifeli seferi ile saat 14.35’de İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı Ankara uçuşu saat 01.00 ankara Esenboğa Havalimanına varış gümrük pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında Şeker Fabrikası ve Kızılay Avm transferleri ve gezimizin sonu…

ÜCRET : 849 € (PEŞİN NAKİT)

875 € (KREDİ KARTI TEK ÇEKİM)

FİNANS CARD – BONUS CARD VE WORLD CARD İÇİN 9 TAKSİTLİ FİYAT 910 €

MAXIMUM CARD İÇİN 9 TAKSİTLİ FİYAT 930 €’DUR…

ÇOCUK :

00 -1.99 : 150 €

02-11.99 : 749 €

TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI : 300 €

• Thy tarifeli seferleri ile ankara – istanbul – budapeşte / prag – istanbul – ankara uçuşu • Alan vergileri • Ankara budapeşte ve prag’da alan transferleri • Bölgede konforlu ulaşım • Türkçe rehberlik hizmeti • Seyahat sigortası • Kaliteli 3 ve 4 yıldızlı otellerde 6 gece konaklamalar • Sabah kahvaltıları (6 adet) • Akşam yemekleri (6 adet) • Konaklama vergileri • Şehir giriş vergileri • Panoramik turlar • Bahsi geçen ücrete dahil edilen ekstra turlar - Estergon kalesi visegrad szentendre gezisi (bu turun ücreti 65 euro olup, ücretsizdir) - Bratislava gezisi (bu turun ücreti 30 euro olup, ücretsizdir) - Lıechtensteın şatosu & seegrotte yer altı gölü & mayerlıng av köşkü & heılıngenkreuz manastırı & baden termal şehri & shönbrunn sarayı bahçeleri gezisi (bu turun normalde fiyatı 55 euro olup, ücretsidir) - Karlovy vary gezisi. (bu turun normal ücreti 45 euro olup, ücretsizdir) - Dresten (almanya) ve terezın kampı gezisi. (bu turun ücreti normalde 95 euro olup, ücretsizdir)
• Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerdeki içecekler • Vize ücreti (135 euro) ve yurt dışı çıkış harcı (15-tl) • Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri • Özel harcamalar ve ücrete dahil edilmeyen ekstra turlar - Tuna nehri tekne turu 35 euro - Çigan gecesi eğlencesi 50 euro - Grizing meyhaneleri gecesi 55 euro - Orta çağ gecesi eğlencesi 65 euro - Çek folklor gecesi 45 euro